dne 8.7.2012

GRACE aneb

STYL PŘEDEVŠÍMStyl Grace Kelly je většinou nazýván jako klasický či nadčasový. Myslím ale, že Grace taky občas vybočila ze svého klasického stylu a nosila i velmi zajímavé a extravagantní kousky.
Občané Monaka taky kněžnino oblečení patřičně probírali(stejně tak bulvár i módní časopisy) a nebyli z něj vždy nadšeni. Přesto byla Grace nazývána jednou z nejlépe oblékaných žen.

Grace pěkně oblékala i své děti. Zde je s Caroline.


"Kdo má hezká kolena?" ptala se Grace, když se jí jeden novinář ptal, proč má v oblibě sukně pod kolena. Mezi její oblíbené návrháře patřil Dior,
Givenchy a ještě jako herečku ji oblékali Edith Head, Oleg Cassini a Helen Rose jí dělala svatební šaty.

Pokud chceme hodnotit Gracein styl, musíme se také zaměřit na její vlasy.

Grace proslula svými krásnými, krátkými(ale jako kněžna nosila taky dlouhé vlasy, viz. obrázek) a nadýchanými vlasy. Typické pro ni byly velké lokny, které můžete vidět dole.


Nevím proč, ale mezi nejznámější účesy patří i "francouzský drdol", který nosila, přestože jsem takovou fotku ještě neviděla. Asi ho opravdu nosila, ale nepatří mezi její úplně typické. "Gracein" francouzký drdol můžete vidět nahoře v podání Kate Winslet.
Mezi další Graceiny typické účesy patří vlasy sčesané dozadu, kde končí v loknách.

dne 1.5.2012

TEST! Aneb Znáte Grace?


Budu ráda, pokud si ho vyplníte, ve velkém jej najdete zde.

dne 1.5.2012

Viděla jsem! Plus pár dalších fotek


Nejdřív, co jsem se dívala na Moulin Rouge, jsem si říkala "Co to je?", ale pak mě to celkem pohltilo(ten film). Takže za mě 1-,
kvůli nedotaženému konci(nevysvětlilo se tam, proč MR skončil tak zanedbaný, i když jsem si to domyslela) a konec byl velmi rozvláčný.
Ale teď pár krásných fotek Grace.

dne 25.4.2012

Moulin Rouge a Grace

Strašně ráda bych se podívala na Moulin Rouge, asi se kouknu. Dívala jsem se na ukázky(nevíte jak vložit video?) a nejvíce mne uchvátila píseň(a video) Tango el Roxanne. Nevím, nevím, jak to tvůrci filmu o Grace vymyslí, těším se, ale i bojím...Co vy?

dne 17.4.2012

Mé oblíbené fotografie

Grace v ročence na AAoDA(American Academy of Dramatic Arts).

Přirozeně krásná...

S Audrey Hepburn. Jaká je vaše nejoblíbenější?

dne 14.4.2012

Potvrdila jsem si, že...

...nám život jaksi naznačuje. Jak vidíte, grace znamená milost, jak mi napsal strýček Google, takže už to předznamenalo, že její dráha nebude obyčejná. Třeba Marilyn Monroe dostala jméno podle toho, že její agent viděl nedávno v divadle Marilyn Miller-a co se nestalo? Marilyn si pak vezme Arthura Millera!

A tak vůbec...Když si přečtete nějaké knížky o Grace a třeba o Jackii Kennedy-Onassis, zjistíte, že to všechno, ta americká a jiná společnost, byla propojená do neuvěřitelných rozměrů.

dne 14.4.2012

Být jako ona...

Popravdě, občas se mi to zdá. Někdy přemýšlím, jestli jsem normální, když jsem o ní založila web, připadá mi, jako bych ji znala a vlastně díky ní se rozhodla studovat(a nejen studovat) herectví... Ale pak narazím na blogy(krásné blogy, možná o nic napíšu), kde o ní píšou jako o božstvu, jak se jedné majitelce "fanblogu" zdála ve snu atd. To si pak připadám docela v pořádku, oproti nim. A navíc, je přeci lepší být fanatikem filmové hvězdy, které tu už není(dá se říct), než být fanatikem a někomu ubližovat či ho jinak otravovat, no ne?

A, ano, určitě jste to četli-film o Grace! Má tam hrát Nicole Kidman...

Takže zaprvé: nemám nic proti Nicole, ale Grace si opravdu nepíchala botox do tváře a snažila(o tom se dočtete při rozkliknutí rubriky o Grace de Monaco a pak ještě všude možně tady) zestárnout s noblesou, ale zdravě! Zadruhé už vidím, jak to Hollywood(respektive režisér) předělá a Grace dopadne strašně-ve filmu...

grace-kelly(zavináč)seznam.cz